AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYDIN YAZIN OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Aydın Yazın Okuyor Projesi” Kitap Okuma Yarışmasının ödül töreni 10 Şubat 2016 Çarşamba günü Efeler Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda gerçekleştirildi
AYDIN YAZIN OKUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

   Toplantıya İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE, İl Mili Eğitim Maarif Müfettişleri Başkanı Sayın Oktay DENİZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, ödül almaya hak kazanan öğrencilerin Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

   Ödül töreninde ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç kademede, öğrenci ve veli olmak üzere iki kategoride gerçekleştirildi. Öğrenci kategorisinde birinci olan öğrencilere 300 TL, ikinci olan öğrencilere 200 TL, üçüncü olan öğrencilere 100 TL para ödülü verildi. Veli kategorisinde birinci olan velilere hafta sonu tatili ödülü, ikinci olan velilere aileleri ile birlikte katılabileceği akşam yemeği, üçüncü olan velilere aileleri ile birlikte katılabilecekleri kahvaltı ödülü takdim edildi.

   Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “ Aydın Yazın Okuyor “ projesi kapsamında İlkokul kategorisinde İl Birincisi  olan İlçemiz Atça Atatürk İlkokulu 4.sınıf  Öğrenci Mustafa Tuna ÖZEN, Ortaokul kategorisinde İl Üçüncüsü olan Zafer Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Tuğba CİNÜÇEN ve Ortaokul veli kategorisinde İl Birincisi olan Mualla Esra Çayırlı ERGEÇ´e bu başarılarından dolayı teşekkür eder; başarılarının devamını dileriz.

15-02-201615-02-201615-02-2016

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.