AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HADILOĞLU İBRAHİM UZUNIRMAK ORTAOKULU´NDAN ANLAMLI PROJE

  Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri ile İSTANBUL Özel  MEF Ulus  Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri SES (Sözel sayısal etkileşimi) projesi kapsamında Atça hadıloğlu İbrahim uzunırmak  Ortaokulunda  bir araya geldiler  
HADILOĞLU İBRAHİM UZUNIRMAK ORTAOKULU´NDAN ANLAMLI PROJE

Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri ile İSTANBUL Özel  MEF Ulus  Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleri SES (Sözel sayısal etkileşimi) projesi kapsamında Atça hadıloğlu İbrahim uzunırmak  Ortaokulunda  bir araya geldiler

Karşılıklı anlayış ve bağları kuvvetlendirmeyi, paylaşımı, kardeşliği ön plana çıkararak iki okul arasında bir kültür köprüsü kurmayı hedefleyen SES (Sözel Sayısal Etkileşimi)projesikapsamında daha önce iki okul öğrencileri arasında mektup kardeşliği etkinliği gerçekleşmişti. Projenin en önemli adımlarından birisi olan karşılıklı yüz yüze kardeşlik ve kültür Köprüsü etkinliği 31 Mart 2016 Perşembe günü özel MEF Ulus Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin Atça hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle Atça Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulunda buluşmalarıyla gerçekleşti. Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan AYDIN ve Şube Müdürü Mustafa AYDIN’ın da bu güzel buluşmaya katılmaları iki proje ortağı okul idareci öğretmen ve öğrencilerini memnun etti. İlce milli eğitim müdürü proje ortağı iki okulun da güzel çalışmalara imza attıklarını, çok güzel bir kültür köprüsü meydana geldiğini belirtti. İki okul öğrencilerine yapacakları güzel etkinliklerde başarılar diledi.

  Bu buluşmada 2 Okul öğrenci ve öğretmenleri çok güzel çalışmalara imza attılar. Özel MEF Ortaokulu´nun Atça Hadıloğlu Ortaokulu’nda oluşturdukları Matematik Laboratuarında birçok etkinlik gerçekleştirildi. Fen Bilimleri, Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar, Rehberlik ve psikolojik danışma alanlarında iki okul öğrenci öğretmen ve idarecileri başarılı bir o kadar da eğlenceli etkinlikler gerçekleştirdi.

Özel MEF Ulus Ortaokulu´nun ziyareti ile ilgili Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu Müdürü Nevzat KARAKAYA: " Yapılan etkinliklerle kültürel etkileşimin gerçekleştiğini böylelikle projenin amacı olan iki okul arasında kültür köprüsünün çok sağlam bir şekilde gerçekleştiğini belirtti. Özel MEF Ulus Ortaokulu Müdür Yardımcısı İlknur HACISALİHOĞLU da " Projenin bu günkü ev sahipliğini yapan Atça Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu  idareci öğretmen ve öğrencilerinde kültürümüzün en güzel öğelerinden birisi olan misafirperverliği fazlasıyla gördüklerini, proje ortaokulunun kesinlikle doğru okul olduğunu, projenin tüm basamaklarında birlikte çok güzel paylaştıklarını önümüzdeki yıllarda da başka projelerde ortak olmayı arzu ettiklerini belirtti. Proje ve günün anısına projenin öğrencilerde bıraktığı güzel meyvelere ithafen MEF Ortaokulu ve Atça Hadıloğlu  İbrahim Uzunırmak Ortaokulu idareci öğretmen ve öğrencileri birlikte okul bahçesine meyve ağacı dikimi gerçekleştirdiler.

MEF Ulus Ortaokulu´ndan gelen misafirler çileğiyle ünlü organik çilek serasını ziyaret edip çilek toplayıp dalından Sultanhisar çileği tattilar. Çilek tarımı ile ilgili bilgi aldılar.

İki güzide okulumuza bu güzel projelerinden dolayı kutluyoruz.

04-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-201604-04-2016

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.