AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERDİNÇ GÜNER´İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER´in Ramazan Bayramı Mesajı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERDİNÇ GÜNER´İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

  Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde ifa ve ihya ettiğimiz Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha hep birlikte kavuşmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz

  Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

               Bayramlar; Mutlulukların paylaşıldığı, huzurun arttığı, milletçe büyük bir sevinçle karşıladığımız, toplumsal yaşantımıza değer ve anlam katan özel zamanlarımızdır. Bayramlar  bizim için umut, mutluluk, bereket ve bir arada olmaktır.

  Bu duygu ve düşünceler içerisinde en başta vatanımız, milletimiz, devletimiz ve bayrağımız için canlarını feda eden şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin ailelerinin, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve eğitim çalışanlarımızın Ramazan Bayramını kutlar, bu müstesna günlerin ülkemize, milletimize, gönül coğrafyamıza ve insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni  ederim.

 

    Erdinç GÜNER

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.