AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERHAN AYDIN´IN 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM BAŞLAMA MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı 2.Dönem Başlama Mesajı Yayınladı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ERHAN AYDIN´IN 2015-2016 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2.DÖNEM BAŞLAMA MESAJI

    Bugün başlayan 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Aydın, ikinci dönemin öğrenci, öğretmen ve veliler için başarılı bir şekilde geçmesini temenni etti. Çocukların, Türkiye’nin güvencesi olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Aydın “Çocuklarımız bizim geleceğimiz, büyük ve güçlü Türkiye’nin güvencesidir. Onları en iyi şekilde bilgilerle donatmak, eğitim öğretim süreçlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak zorundayız. Milli Eğitim olarak çocuklarımızın gençlerimizin daha iyi mekânlarda, daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir’’ dedi.

     Öğrencilere önerilerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Aydın, “Başarılı bir birinci dönem geçirdiniz, dinlenmek için bir tatil de yaptınız. Bu gün 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi başlıyor. İkinci dönem hem toparlanmak için hem de birinci dönem elde ettiğiniz başarıları devam ettirmek için önemlidir. Ümit ediyorum ki ikinci dönem sizler için daha etkili ve daha verimli bir dönem olacaktır. 2015-2016 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; sağlık ve başarılı bir dönem olarak geçmesini temenni ediyorum’’ dedi.

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.