AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GUNER'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesaji

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GUNER'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesaji

 19 Mayıs 1919, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak Türk milletinin İstiklal Mücadelesini başlattığı günün tarihidir.

 Türk Milleti en menfi şartlar altında dahi çıkış yolu bulabilmiş ve atalarının emaneti olan kutsal vatanı korurken, milli egemenliğe dayanan Türkiye Cumhuriyeti'ni kurma başarısını göstermiştir.

 Milletimizin sahip olduğu ve geçmişten günümüze muhafaza edilen bağımsızlık ve Memleket sevgisi Ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmasında sahip olduğumuz en büyük güçtür.

 19 Mayıs gençliğe armağan edilmiş bir bayramdır . Çünkü gençlik gelecektir. Gençlere değer veren, onları en iyi biçimde yetiştiren, yarınlara hazırlayan Milletler geleceğe güvenle bakabilirler.

 Bu düşüncelerle tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

 

 

 

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.