AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GÜNER´in Göreve Başlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GÜNER´in Göreve Başlama Mesajı

Değerli Sultanhisarlı hemşehrilerim, eğitimin her kademesinde görevli arkadaşlarım, sevgili öğrencilerimiz.

Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili görevine 04 Nisan 2017 tarihi itibariyle başlamış bulunmaktayım.

Bu göreve layık olabilmek için bütün mesai arkadaşlarımla birlikte 2023 Türkiye vizyonu çerçevesinde Bakanlığımızın attığı adımları izleyerek üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde büyük bir azim ve gayretle çalışacağımıza ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıyacağımıza inancım tamdır.

Bu görevin sorumluluğunun, ne kadar ağır ve bir o kadar da onur verici olduğunun farkındayım. Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın aklına, kalbine ve sosyal çevresine hitap ederek onu yetiştirme gayreti içerisinde olacağımızı belirtmek isterim.

Vatansever, inançlı, tarihini ve değerlerini bilen, aynı zamanda dünyadaki teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen nesiller yetiştirmek ana görevimiz olacaktır.

İlçemizde daha önce bu görev yapmış olan İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize ilçemizdeki eğitim-öğretimin geliştirilmesine katkılarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Bu vesile ile yönetici arkadaşlarıma, Milli Eğitim çalışanlarımıza, kamu kurum ve çalışanlarına, sivil toplum örgütlerine öğretmenlerimize, verilerimize eğitim öğretimin gelişmesi için verecekleri destekler ve için şimdiden teşekkür eder, saygılar ve sevgiler sunarım.

 

Erdinç GÜNER       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.