AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GÜNER´in Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erdinç GÜNER´in Yarıyıl Tatili Mesajı

         Saygıdeğer Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

        Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız öğretim yılının ilk dönemini verimli ve başarılı şekilde tamamlamış bulunmaktayız. I. dönemi başarı ile tamamlayan öğrencilerimizi kutluyorum. Başarılı bir öğrenci olmak kadar iyi bir insan olabilmek, millî ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak yetişmek de son derece önemlidir.

         Sultanhisar eğitim ailesi olarak öncelikli amacımız; öğrencilerimizi her anlamda bilgili, donanımlı, sürekli okuyan, okuduğunu yorumlayan, yorumladıklarını hayata geçiren bir nesil olarak geleceğe hazırlamaktır. Bunu yaparken tabi ki en büyük güvencemiz, öğrencilerimizin üzerinde büyük emekleri olan öğretmenlerimizdir. Büyük bir özveriyle yetiştirdiğimiz öğrencilerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz.

        Başarıya ulaşmada, sorumluluk duyma, planlı çalışma, ulaşılabilir hedefler saptama ve kararlılık gereklidir. Özgüven ise başarıda ilk adımdır. Velilerimizin, öğrencilerimize karşı yapıcı, destekleyici ve öğrencilerimizin eksikliklerini telafi etme noktasında teşvik edici bir tutum içinde olmalarının önemini, öğrencilerimizin özgüvenlerinin sarsılmaması gerektiğini vurgulamak isterim. Öğrencilerimizin tatil süresince anne babalarından alacakları destek ve güçle motivasyonlarını arttıracaklarına ve yeni döneme dinlenmiş ve öğrenmeye hazırlanmış olarak başlayacaklarından eminim.  

         2019 - 2020 eğitim - öğretim yılının ilk yarısından sonra verdiğimiz dinlenme molasında öğrencilerimize bol bol kitap okumalarını, sanatsal, sportif, kültürel etkinliklerle vakit geçirmelerini tavsiye ediyor; öğrencilerimize, velilerimize ve tüm öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.