AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN’ ın, Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı.

            İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN,  13/03/2016 Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS)  girecek olan öğrencilere başarılar diledi.  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN’ ın, Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) Girecek Olan Öğrencilere Başarı Mesajı.

      İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan AYDIN öğrencilere hitaben yaptığı açıklamada: "Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız, bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız. Başaracağınıza dair inancınızın, sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Başkalarının ölçüsü sizin başarınız olamaz. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.

         Öğrencilerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim. " dedi.

08-03-2016

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.