AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Müdürü Sayın Erdinç GÜNER'in 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Yılsonu Mesajı

İlçe Milli Müdürü Sayın Erdinç GÜNER'in  2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Yılsonu Mesajı

Yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Öncelikle kutsal mesleğine gönül vermiş, her şeyiyle yeni kuşaklara yol gösteren, milletimizin gönlünde özel bir yeri bulunan büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getirme çabalarından dolayı öğretmenlerimize, yönetici ve yardımcı personelimize teşekkür ediyorum.

Başarılı olarak bir üst sınıfa geçen ve mezun olan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Onlardan tatilin tadını çıkarırken bir yandan da yaz tatilini iyi değerlendirmelerini, kitap okumak için mutlaka zaman ayırmalarını bekliyorum. 

Çocuğunun iyi bir eğitim alıp başarılı bir insan olmasını isteyen velilerimize; karnenin sadece öğretilen bilginin sınanması olduğunu, başarıdan daha da önemli olan kendisiyle barışık, toplumla dost, ruh ve beden sağlığı tam, milli manevi değerlere saygılı, mutlu bir birey olmak olduğunu hatırlatmak istiyorum.

             Bu vesileyle öğretim yılı boyunca öğrencileri hazırlayan, motive eden, başarılı olmalarını sağlayan ve emek harcayan; idareci, öğretmen, tüm eğitim çalışanlarına ve öğrencilerimize bir kez daha çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir tatil geçirmelerini diliyorum.

            Ayrıca; 15.06.2019-16.06.2019 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2019-YKS) Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testleri (AYT) ve Yabancı Dil Testi (YDT) sınavlarına katılacak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.