AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZ ATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET GECESİ

İLÇEMİZ ATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET GECESİ

 

2014 – 2015 eğitim öğretim yılı Atça Anadolu Lisesi 12. Sınıfların mezuniyet Programı şenlik havasında  geçti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN’ın, saygı değer öğretmenlerimizin ve değerli velilerimizin katılımıyla yıllardır özlemi çekilen mezuniyet törenimizi coşkuyla kutlandı.

 

Günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra okulda dereceye giren öğrencilerimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erhan AYDIN, okul müdürümüz Kürşat ÖZTÜRK ve emekliye ayrılacak olan Coğrafya öğretmeni Mustafa BAYRAKDAROĞLU tarafından ailelerin eşliğinde ödüller öğrencilere taktim edildi. Okul Birincisi Elif TARHAN, Okul İkincisi Funda ÇULHAOĞLU, Okul Üçüncüsü Ayşenur EMİR oldu.

 

Mezuniyet töreninde duygulu ve coşkulu anlar bir arada yaşandı. Mezun olan Öğrencilerimize şiirlerle  veda edildi. Bundan sonraki hayatlarında mutlu ve sağlıklı bir hayat diliyoruz. Yolları ve bahtları açık olsun. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

ATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYETATÇA ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET

 

 

 

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.