AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"OKULUM BİRİNCİ" YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Düzenlenen "Okulum Birinci" Yarışması Ödül Töreni Yapıldı.


      İlçemizden Cumhuriyet Anaokulu´nun Üçüncü olduğu yarışmanın ödül töreni İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı.

      Okulum Birinci Projesi kapsamında "Okul Bahçesi" dalında Birinciliği alan okulumuz, Didim Fevzi Paşa Akbudak İlkokulu olurken, Koçarlı Çakırbeyli İlkokulu İkincilik, Sultanhisar Cumhuriyet Anaokulu Üçüncülük ve son olarak Nazilli Hasköy Ortaokulu Mansiyon ödülünü almaya hak kazandı.

      İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Pervin TÖRE; ilk olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilen "Okulum Birinci" ismiyle il genelinde tüm okullar arasında  iki ayrı dalda düzenlenen yarışmada  dereceye giren okulları tebriK etti.

     İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, gayretlerinden dolayı Cumhuriyet Anaokulu İdarecisini, öğretmenlerimizi, personellerimizi, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

15-02-201615-02-201615-02-2016

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.