AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sultanhisar Atça-Ali Sönmez İlkokulunda Mübeccel Sönmez Zekâ ve Oyun Sınıfı Sayın Valimiz Erol AYYILDIZ Tarafından Açıldı

  İlçemiz Atça Ali Sönmez İlkokulunda hayırsever Sevda SÖNMEZ ALTINDAL tarafından merhum halası Mübeccel SÖNMEZ anısına daha önce protokolü imzalanan zekâ ve oyun sınıfı 16.03.2015 Pazartesi günü açıldı.  
Sultanhisar Atça-Ali Sönmez İlkokulunda Mübeccel Sönmez Zekâ ve Oyun Sınıfı Sayın Valimiz Erol AYYILDIZ Tarafından Açıldı

 İlçemiz Atça Ali Sönmez İlkokulunda hayırsever Sevda SÖNMEZ ALTINDAL tarafından merhum halası Mübeccel SÖNMEZ anısına daha önce protokolü imzalanan zekâ ve oyun sınıfı 16.03.2015 Pazartesi günü açıldı.

 Açılışı Sayın valimiz Erol AYYILDIZ yaptı. Ayrıca açılışa ilçemiz kaymakamımız Cevdet ERTÜRKMEN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE, AİLE ve Sosyal Politikalar İl müdürümüz Zekeriya ERTAŞ, Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Mehmet Taha AL ve Belediye Başkanımız Osman YILDIRIMKAYA katıldılar.

 Sönmez ailesinin de hazır bulunduğu açılış da okul müdürü Gürsel TOPRAKÇI Ali SÖNMEZ hakkında bilgi verdi ve Ali SÖNMEZİN boyunca etrafına iyilik yapan  yörenin sevilen insanları arasında yerini alan bir şahsiyet olduğunu ve çocuklarının da babaları gibi hayırsever birer insan olduğunu ve okul için arsa bağışladıklarını ve okul üzerinde hamilik yaptıklarını anlattı. Bugünde Ali SÖNMEZ bayi torunu Sevda SÖNMEZ ALTINDAL ın eğitim öğretimin daha kaliteli olması için okulumuza merhum halaları Mübeccel SÖNMEZ anısına zeka ve oyun sınıfı kazandırdıklarını kendilerine Ali SÖNMEZ İlkokulu ailesi olarak sonsuz teşşekkür ettiklerini söyledi.

 Sayın Aydın Valimiz Erol AYYILDIZ  Ali SÖNMEZ amcamız diyerek başladığı sözlerine sönmez ailesinin hayırsever bir aile olmasının memnuniyet verici olduğunu söyleyerek inşallah hepimizin ailesi böyle örnek davranışlar sergiler dedi. Sönmez ailesinin bundan sonraki hizmetlerinin de devam edeceğini söyledi.

Sayın valimiz Erol AYYILDIZ Mübeccel SÖNMEZ  Zekâ ve Oyun sınıfına yaptığı katkılardan dolayı Hayırsever Sevda SÖNMEZ ALTINDAL hanımefendiye çiçek ve plaket verdi. Daha sonra bugünün anısına hatıra ağacı dikildi.

 Mübeccel SÖNMEZ ZEKÂ VE OYUN sınıfında top havuzu tranbolin zıplama topları basket voleybol futbol topları yanında çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini sağlayacak oyunlarla donatıldı.

 Büyük katılımın olduğu açılış töreninde Fahriye DİLEREK İlkokulu da halk oyunları gösterisi sundu.

 Ayrıca Ali SÖNMEZ İlkokulu sergi salonunda İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Kariyer Destekleme Projesi kapsamında Orta öğretim öğrencilerinin hazırlamış olduğu Hoşgörü temalı kara kalem resim sergisi gezildi.İl Müdürümüz Pervin TÖRE projenin desteklenmesi ve yaygınlaştırılması konusunda ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

OYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞI

OYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞIOYUN SINIFI AÇILIŞI

 

 

 

 

 

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.