AYDIN SULTANHİSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULTANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ Erhan AYDIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

SULTANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ Erhan AYDIN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI.

 

            Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının geliştirilmesine, her türlü kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirilmesine vesile olan yeni  bir Ramazan Bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Kutladığımız bu bayram günlerinde dini ve milli geleneklerimize göre sevinmek ve mutlu olmak kadar, Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerine, çocuklarına, kahraman gazilerimize, yetimlerimize her zaman sahip çıkan aziz milletimizin annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağı inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim.. Bayramın güzel ülkemizin huzur, güven, birlik ve mutluluğuna, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasına, milletimiz için dostluk, kardeşlik, karşılıklı dayanışma, yardımlaşma  ve hoşgörü duygularının pekiştirilmesine, tüm insanlığın özlediği barışa, huzura, kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.
            Tüm Milli Eğitim Camiamızın, Öğrencilerimizin, velilerimizin ve Sultanhisarlıların sağlık, mutluluk ve esenlik içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum. 

Erhan AYDIN       

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

           

 

 

 

Zafer Mahallesi Hükümet Konağı No12 SULTANHİSAR/AYDIN - (0256) 3512945 - 3513451

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.